Usuwanie zapachu stęchlizny

Jak raz na zawsze pozbyć się zapachu stęchlizny? Ozonem!

Trudny do wywabienia zapach stęchlizny pojawia się przede wszystkim w rzadko odwiedzanych i rzadko wietrzonych pomieszczeniach, takich jak piwnice, komórki lokatorskie czy zakamarki starych domów. Ten nieprzyjemny zapach przenika ubrania i przedmioty użytkowe, jest też trudny do zniesienia, zwłaszcza dla najmłodszych domowników. Często utrzymuje się nawet po remoncie. Wynika to z tego, że za zapach stęchlizny odpowiadają drobnoustroje – grzyby i pleśnie. Jeśli pojawią się w pomieszczeniu, jego malowanie będzie tylko maskowaniem problemu. Sposobem aby pozbyć się go raz na zawsze jest ozonowanie, najlepsza metoda na usuwanie zapachu stęchlizny z pomieszczeń.

 

Dlaczego ozonowanie jest takie skuteczne?

Ozonowanie to nic innego jak technika dezynfekcji, w której aktywnym czynnikiem jest gaz – ozon. Działa on zabójczo zarówno na bakterie, wirusy i grzyby, ale jest zupełnie bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Ozon dezynfekuje powietrze i wodę po czym szybko się ulatnia. Po trwającym około pół godziny zabiegu, wystarczy wywietrzyć pomieszczenie, aby cieszyć się zapachem świeżości, zupełnie wolnym od woni stęchlizny. Co więcej, można mieć pewność, że uporczywy smród nie powróci – ozonowanie zabija bowiem również jego przyczynę, czyli mieszkające w tynku i przewodach wentylacyjnych grzyby i drobnoustroje.

Usuwanie zapachu stęchlizny

Usuwanie zapachu stęchlizny

Usuwanie zapachu stęchlizny ceny

Ceny na usługę usuwania zapachu stęchlizny kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zanieczyszczenia. Zapytaj nas o ceny na usuwanie zapachu stęchlizny kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Usuwanie zapachu stęchlizny
Typ usługi
Usuwanie zapachu stęchlizny
Dostawca
Czyszczenie parą dla klienta indywidualnego,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na usuwanie zapachu stęchlizny. Zapytaj nas o ceny na usuwanie zapachu stęchlizny w twoim mieszkaniu, biurze czy firmie.