Ozonowanie gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych

Ozonowanie w gabinetach fryzjerskich i kosmetycznych. Czy to się sprawdza?

Gabinety kosmetyczne i fryzjerskie, które chcą przyciągnąć do siebie rzesze klientów, muszą sprostać wielu wyśrubowanym wymogom – nie tylko tym związanym z jakością usług, ale też z poziomem obsługi klienta i utrzymaniem nienagannej czystości. Aby tego dokonać, pomieszczenia, w których przyjmowani są klienci powinny być regularnie dezynfekowane. Prostą, szybką metodą dezynfekcji jest ozonowanie gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych, które pozwala nie tylko pozbyć się z pomieszczenia wszelkich czynników chorobotwórczych, ale i pozostawia w nim przyjemny świeży zapach. Metoda jest tania, szybka i nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych. Pozwala także na szybkie udostępnienie obiektu do korzystania przez klientów.

 

Ozonowanie w praktyce

Proces ozonowania nie zajmuje wiele czasu, toteż można go wykonać w dowolnym, dogodnym momencie, nie dezorganizując pracy zakładu. Ozonowaniu poddawane mogą być zarówno pomieszczenia zabiegowe jak i poczekalnie czy sale przyjęć. Dezynfekcji tą metodą podlega także wykorzystywana w salonach piękności aparatura, stoły kosmetyczne i narzędzia, w tym narzędzia fryzjerskie. Po zakończonym ozonowaniu będą one wolne od zarazków i nieprzyjemnych zapachów – w tym zapachu potu czy substancji chemicznych.

Ozonowanie gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych

Ozonowanie gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych

Ozonowanie gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych ceny

Ceny na usługę ozonowania gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Ozonowanie gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych
Typ usługi
Ozonowanie gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych
Dostawca
czyszczenie parą dla firm,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na ozonowanie gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie gabinetu fryzjerskiego, kosmetycznego, salonu urody czy spa.