Ozonowanie łodzi i jachtów

Ozonowanie – sposób na sprzątanie jachtów i łodzi

Choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę – łodzie, łódki i jachty, podobnie jak wszystkie pojazdy mechaniczne wykorzystywane do transportu osób muszą być regularnie czyszczone. Czy wystarczy szczotka i wiaderko z detergentem? Niekoniecznie. Przestrzenie wystawione na długotrwałe działanie wilgoci warto poddać – przynajmniej raz na jakiś czas – ozonowaniu. Wykonany przez profesjonalny serwis zabieg pozwoli wydłużyć okres eksploatacji jachtu i zachować nienaganny wygląd. Ozonowanie łodzi i jachtów to ekologiczna metoda na utrzymanie czystości tych przestrzeni.

 

Usuwanie zapachów ozonem

Zapach stęchlizny, zgnilizny, ryb… ? Na łodzi, zwłaszcza takiej, która wyprawia się w długie rejsy, nie powinien dziwić. Ozonowanie to skuteczny sposób, aby pozbyć się wszelkich nieprzyjemnych zapachów a nie tylko maskować je wonią chemikaliów. Procesowi dezynfekcji ozonem mogą być poddane wszystkie przestrzenie mieszkalne, użytkowe i magazynowe a także sprzęty, które znajdują się na jachcie czy motorówce. Proces znajduje również zastosowanie podczas czyszczenia przewodów wentylacyjnych, w których może osadzać się pleśń czy grzyb. Po zakończonym ozonowaniu przestrzeń będzie wolna od mikroorganizmów i w pełni bezpieczna.

Ozonowanie łodzi i jachtów

Ozonowanie łodzi i jachtów

Ozonowanie łodzi i jachtów ceny

Ceny na usługę ozonowania łodzi i jachtów kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie łodzi i jachtów kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Ozonowanie łodzi i jachtów
Typ usługi
Ozonowanie łodzi i jachtów
Dostawca
czyszczenie parą dla klienta indywidualnego,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na ozonowanie łodzi i jachtów. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie łodzi, jachtów oraz innych pojazdów czy maszyn.