Branża motoryzacyjna jest jednym z sektorów, które jako pierwsze doceniły walory czyszczenia parowego. Mycie suchą parą to bardzo wydajny sposób na utrzymanie czystości karoserii i wnętrza auta. Nasze ekipy sprzątające oferują kompleksowe, parowe czyszczenie aut zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla flot firmowych, z dojazdem do Klienta.

Mycie karoserii

Czyszczenie parowe doceniają szczególnie właściciele aut, którzy szczególnie troszczą się o ich lakier, w tym pojazdów zabytkowych. Ze względu na minimalną styczność myjki z czyszczoną powierzchnią, nie zachodzi bowiem ryzyko uszkodzenia lub naruszenia powłoki pojazdu. Za pomocą myjki parowej możliwe jest także usuwanie naklejek z karoserii – i to z gwarancją, że nie pozostanie po nich żaden ślad.

Pranie tapicerki

Mamy wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu tapicerki samochodowej za pomocą pary. Bez trudu usuniemy zabrudzenia z siedzeń, pokrowców i dywaników. Taki zabieg nie wymaga dodatkowego suszenia, toteż już w kilka minut po jego zakończeniu samochód jest gotowy do jazdy.

Hand of professional Auto mechanic with wrench

Czyszczenie wnętrza samochodu

Myjka parowa jest wyposażona w szeroki zestaw akcesoriów i końcówek, pomagających w doczyszczeniu trudno dostępnych miejsc wewnątrz auta. To najlepszy sposób na usunięcie zabrudzeń z kratek wentylacyjnych, elementów deski rozdzielczej a nawet na umycie silnika. Czyszczenie za pomocą myjki parowej jest całkowicie bezpieczne dla wszelkich mechanicznych i elektrycznych elementów pojazdu, toteż proces może być przeprowadzony bez ryzyka powstania uszkodzeń, odbarwień czy odkształceń.

Czyszczenie motorów i quadów

Nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują autokosmetyki wielu typów pojazdów. Czyszczenie motorów i quadów myjką parową to prosta i nie wymagająca wielkiego wysiłku alternatywa dla tradycyjnego mycia. Podobnie jak w wypadku samochodów, gwarantujemy, że wszelkie mechanizmy – zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne – pozostaną nienaruszone.

Podsumowanie
Usługi sprzątania dla warsztatów samochodowych
Typ usługi
Usługi sprzątania dla warsztatów samochodowych
Dostawca
Myjnia parowa dla warsztatów samochodowych,
Obszar działania
Polska
Opis
Mycie suchą parą to bardzo wydajny sposób na utrzymanie czystości karoserii i wnętrza auta. Mycie karoserii. Pranie tapicerki. Usuwanie zabrudzeń z siedzeń, pokrowców i dywaników. Czyszczenie wnętrza samochodu. Czyszczenie motorów i quadów.