Mycie parowe dróg dojazdowych

Gorąca para ma znacznie większe niż woda właściwości penetrujące. Dzięki jej działaniu wszystkie zanieczyszczenia osadzone w szczelinach i zagłębieniach chropowatych powierzchni zostają wypłukane. To właśnie dlatego mobilna myjnia parowa doskonale się sprawdza podczas czyszczenia dróg dojazdowych. Mycie parowe dróg dojazdowych do osiedli i domów indywidualnych to szybki i niezawodny sposób przywrócenia porządku w tej newralgicznej przestrzeni.

 

Zalety myjni parowej

Dlaczego myjnia parowa jest lepsza od tradycyjnych sposobów sprzątania:

  • bo jest tańsza – mycie parowe osiedlowych dróg dojazdowych nie wymaga używania detergentów – płacisz tylko za wykonaną usługę a nie środki czyszczące,
  • bo jest ekologiczna – zużycie wody jest niewielkie, nie ma też zanieczyszczonych chemikaliami ścieków,
  • bo jest skuteczna – usuwa nawet odporne na inne metody zabrudzenia z dróg i alejek.

 

Serwis w każdym miejscu

Nasza firma dysponuje myjkami parowymi do zastosowań przemysłowych, znacznie większymi i bardziej wydajnymi od urządzeń tego typu stosowanych w gospodarstwach domowych. Dzięki temu wykonujemy usługi szybko. Posiadamy także własne agregaty prądotwórcze, jesteśmy więc w stanie pracować w dowolnym, wskazanym przez Klienta miejscu, niezależnie od dostępnych źródeł zasilania.

Mycie parowe dróg dojazdowych

Mycie parowe dróg dojazdowych

Mycie parowe dróg dojazdowych ceny

Ceny na usługę mycia parowego dróg dojazdowych kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie parowe dróg dojazdowych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie parowe dróg dojazdowych
Typ usługi
Mycie parowe dróg dojazdowych
Dostawca
Czyszczenie parą dla osiedli mieszkaniowych,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie parowe dróg dojazdowych. Zapytaj nas o ceny na mycie parowe dróg dojazdowych myjką parową na twoim osiedlu.