Czyszczenie terenów zewnętrznych myjką parową

Zleć sprzątanie i opiekę nad terenem zewnętrznym budynku jednej firmie – zaoszczędzisz czas i usprawnisz przebieg prac w budynku. Nasza oferta czyszczenia parowego skierowana jest zarówno do zarządców osiedli, wspólnot, deweloperów, jak i klientów indywidualnych. Czyszczenie terenów zewnętrznych myjka parową oprócz walorów czysto porządkowych sprzyja zachowaniu dobrego wizerunku osiedla a przede wszystkim dbającej o nie wspólnoty mieszkaniowej.

 

Kompleksowe sprzątanie terenów zewnętrznych

Mobilna myjnia parowa jest w stanie wykonać szereg prac porządkowych na zewnątrz budynku. Do najpopularniejszych z nich należą:

  • czyszczenie chodników i podjazdów,
  • usuwanie zanieczyszczeń z chodników i uliczek,
  • mycie bram wjazdowych,
  • czyszczenie elementów informacyjnych: znaków drogowych, strzałek, oznaczeń,
  • mycie parowe barierek, zabezpieczeń,
  • czyszczenie wyposażenia placów zabaw,
  • mycie ławek.

 

Parowe czyszczenie elewacji

Myjka parowa pozwala nie tylko myć elewacje, ale również usuwać z ich powierzchni zabrudzenia różnego pochodzenia. Podejmiemy się zarówno odświeżenia tynków, jak i usunięcia napisów, graffiti i innych śladów wandalizmu. Strumień pary pozwoli na usunięcie niechcianych plakatów, naklejek, bez uszczerbku dla czyszczonej powierzchni.

Czyszczenie terenów zewnętrznych myjką parową

Czyszczenie terenów zewnętrznych myjką parową

Czyszczenie terenów zewnętrznych ceny

Ceny na usługę czyszczenia terenów zewnętrznych parową kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na czyszczenie terenów zewnętrznych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Czyszczenie terenów zewnętrznych myjką parową
Typ usługi
Czyszczenie terenów zewnętrznych myjką parową
Dostawca
Czyszczenie parą dla osiedli mieszkaniowych,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na czyszczenie terenów zewnętrznych myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na czyszczenie terenów zewnętrznych myjką parową na twoim osiedlu.