Przez pojazdy komunikacji publicznej w dużych miastach przewija się każdego dnia tysiące osób. Pasażerowie tramwajów, autobusów i pociągów oczekują komfortowych warunków jazdy i utrzymania pojazdów w dobrym stanie technicznym i sanitarnym. W osiągnięciu tego celu pomocne okazują się myjnie parowe.

Czyszczenie autobusów i tramwajów

Umycie zewnętrznej karoserii autobusu lub tramwaju wymaga zużycia znacznych ilości wody i generuje wiele litrów ścieków. Z tego powodu jest to kosztowna operacja, której nie można przeprowadzić w każdych warunkach. Czyszczenie parowe nie tylko nie zużywa wiele wody, ale też pozwala na większą elastyczność w wyborze miejsca sprzątania. Myjka parowa pozwala na umycie zewnętrznej powłoki autobusu oraz szyb. Czyszczenie środków transportu publicznego jest możliwe również w warunkach zimowych przy bardzo niskiej temperaturze otoczenia. Dzieje się tak dlatego, że wykorzystywana przez nas gorąca para zawiera bardzo niewiele wilgoci, toteż czyszczone powierzchnie nie zamarzną.

Sprzątanie wewnątrz autobusów i autokarów

Przyklejone pod siedzeniami gumy do żucia, napisy i plamy na tapicerce mogą być prawdziwą zmorą przewoźników, pragnących zachować swoje pojazdy w nienagannym stanie. Nasze mobilne myjnie parowe wyposażone są w sprzęt, za pomocą którego możliwe jest trwałe i szybkie usunięcie tych uciążliwych zabrudzeń. Wyprana przy pomocy parownicy tapicerka schnie w ciągu kilkunastu minut. Dzięki dodatkowi specjalnych środków czyszczących wywabimy z niej nawet najbardziej uciążliwe plamy. Dodatkowym atutem takiego zabiegu jest całkowite usunięcie nieprzyjemnych zapachów z czyszczonych powierzchni.

Podsumowanie
Usługi sprzątania w komunikacji publicznej
Typ usługi
Usługi sprzątania w komunikacji publicznej
Dostawca
Myjnia parowa dla komunikacji publicznej,
Obszar działania
Polska
Opis
Czyszczenie autobusów i tramwajów. Myjka parowa pozwala na umycie zewnętrznej powłoki autobusu oraz szyb. Czyszczenie środków transportu publicznego jest możliwe także w warunkach zimowych przy bardzo niskiej temperaturze otoczenia. Sprzątanie wewnątrz autobusów i autokarów. Usuwanie przyklejonych pod siedzeniami gum do żucia, napisów i plam na tapicerce.