Utrzymanie czystości mebli

Meble w szpitalach i zakładach opieki zdrowotnej powinny być regularnie myte i dezynfekowane, ponieważ ich powierzchnia jest często dotykana dłońmi osób chorych lub narażonych na zakażenie. Za idealne narzędzie czyszczenia mebli w gabinetach zabiegowych, pomieszczeniach dla pacjentów i personelu, a nawet na salach operacyjnych uważa się parownicę. Ten lekki sprzęt pozwala usunąć zarazki i zabrudzenia w czasie nawet trzykrotnie krótszym niż tradycyjne metody. Stanowi zatem niezawodną metodę na utrzymanie czystości mebli w szpitalach i pozostałych placówkach służby zdrowia.

 

Bezpieczne sprzątanie w szpitalu

Ramy mebli, oparcia i inne sprzęty na terenie placówek medycznych mogą być potencjalnie skażone materiałem biologicznym, takim jak krew, wydaliny czy płyny ustrojowe. Tradycyjne metody sprzątania – za pomocą mopa i mokrej szmatki mogą powodować przenoszenie zarazków od pacjenta do pacjenta. Jedynie użycie mobilnej myjni parowej, która czyści i zabija zarazki w tym samym momencie, gwarantuje, że drobnoustroje zostaną zneutralizowane u źródła.

 

Mycie parowe w obiektach medycznych to sposób na:

  • utrzymanie czystości mebli w pomieszczeniach biurowych i administracyjnych,
  • czyszczenie mebli na salach zabiegowych,
  • dbanie o higienę w pokojach zabiegowych i gabinetach specjalistycznych,
  • sprzątanie sal chorych i izby przyjęć.
Utrzymanie czystości mebli myjnią parową

Utrzymanie czystości mebli myjnią parową

Utrzymanie czystości mebli ceny

Ceny na utrzymanie idealnej czystości mebli kształtują się w zależności od wielkości powierzchni czyszczonej oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na utrzymanie czystości i mycie mebli w placówkach służby zdrowia kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Utrzymanie czystości mebli
Typ usługi
Utrzymanie czystości mebli
Dostawca
Czyszczenie parą dla służby zdrowia,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na utrzymanie czystości mebli myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na utrzymanie czystości mebli myjnią parową w placówkach służby zdrowia.