Sprzątanie klatek schodowych

Utrzymanie nienagannej czystości w budynkach mieszkalnych to obowiązek wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni. Nasza profesjonalna ekipa sprzątająca świadczy usługi zarówno na zasadzie regularnej współpracy, jak i wykonywania okresowych, gruntownych porządków. Sprzątamy na klatkach schodowych szybko, dbając o to, by prowadzone przez nas prace nie były uciążliwe dla lokatorów i innych osób korzystających z korytarza. Sprzątanie klatek schodowych przy wykorzystaniu myjni parowej to gwarancja czystości uzyskanej w sposób szybki i nieinwazyjny.

 

Czyszczenia parowe klatek schodowych

Wykonujemy usługi korzystając ze myjek parowych i sprzętu czyszczącego, który wykorzystuje działanie gorącej pary. Myjemy schody, korytarze, czyścimy drzwi, przeszklenia i poręcze. Możemy podjąć się również dodatkowych zadań, takich jak:

  • usuwanie śmieci,
  • zamiatanie klatki schodowej,
  • mycie windy,
  • czyszczenie balustrad,
  • pranie tapicerki,
  • usuwanie napisów z klatki schodowej.

 

Sprzątamy dokładnie i profesjonalnie

Doprowadzimy klatkę schodową do nieskazitelnego stanu. Podczas kompleksowego sprzątania pamiętamy o czynnościach takich, jak czyszczeni drzwi wejściowych, skrzynek na listy czy gablot z ogłoszeniami i parapetów.

Sprzątanie klatek schodowych myjnią parową

Sprzątanie klatek schodowych myjnią parową

Sprzątanie klatek schodowych ceny

Ceny na usługę sprzątania klatek schodowych myjnią parową kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na sprzątanie klatek schodowych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Sprzątanie klatek schodowych
Typ usługi
Sprzątanie klatek schodowych
Dostawca
Czyszczenie parą dla osiedli mieszkaniowych,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na sprzątanie klatek schodowych myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na sprzątanie klatki schodowej twojego domu i osiedla.