Zleć sprzątanie w swojej firmie profesjonalistom. Nasz serwis pomoże Ci doprowadzić pomieszczenia biurowe, produkcyjne i magazynowe do stanu idealnej czystości. Nasi pracownicy są doskonale zorganizowani, gwarantujemy więc, że ich obecność nie zakłóci rytmu pracy w przedsiębiorstwie.

Parowe czyszczenie biur

Choć na co dzień nie zdajemy sobie z tego sprawy, przestrzeń biurowa to miejsce, w którym gromadzi się wiele niewidocznych gołym okiem zabrudzeń i zanieczyszczeń. Niektóre elementy sprzętów biurowych i elektronicznych, kratki przewodów wentylacyjnych i wloty klimatyzacji są nie do wyczyszczenia za pomocą tradycyjnych środków. Do sprzątania powierzchni biurowych wykorzystujemy myjki parowe wyposażone w zestawy specjalistycznych końcówek, dzięki czemu strumień czyszczącej pary dociera do najodleglejszych zakamarków. Ze względu na jego niewielką wilgotność, może być bezpiecznie używany do czyszczenia urządzeń elektronicznych i mechanicznych, które mogłyby zostać uszkodzone przez zwyczajne środki myjące.

modernes Bro im Loft

Sprzątanie magazynów – mycie parą wodną

Nasza firma dysponuje sprzętem takim jak mobilne myjnie czy przemysłowe odkurzacze sucho – mokro, przystosowane do pracy na dużych powierzchniach o zróżnicowanej strukturze. Dysponujemy niezależnymi źródłami zasilania i jesteśmy przygotowani do pracy w niemal każdych zastanych warunkach. Dzięki temu pracujemy szybko i bardzo wydajnie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Z przyjemnością podejmujemy się także realizacji różnorodnych, nietypowych zleceń na sprzątanie w firmach: od usuwania graffiti z fasad po czyszczenie szyldów i banerów reklamowych.

Podsumowanie
Usługi sprzątania dla firm
Typ usługi
Usługi sprzątania dla firm
Dostawca
Myjnia parowa dla firm,
Obszar działania
Polska
Opis
Parowe czyszczenie biur, pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych. Usuwanie zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc: kratki przewodów wentylacyjnych i wloty klimatyzacji. Nietypowe zlecenia na sprzątanie: usuwanie graffiti z fasad, czyszczenie szyldów i banerów reklamowych, etc.