Mycie poddasza

Czy warto sprzątać poddasza i inne, rzadko uczęszczane miejsca w budynkach mieszkalnych? Tak, regularne mycie poddasza jest wręcz niezbędne, ponieważ w rzadko uczęszczanych pomieszczeniach, poza kurzem, mogą zbierać się także zarodniki pleśni, grzybów i innych, szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. W tym zakresie możemy zaoferować usługę kompleksowego porządkowania powierzchni poddasza i strychu, którą zrealizujemy w krótkim czasie.

 

Sprzątanie w trosce o zdrowie lokatorów

Oferujemy Państwu usługę kompleksowego czyszczenia poddasza a także piwnic i innych, rzadko uczęszczanych części budynku. Choć kwestie estetyczne są w wypadku takich pomieszczeń sprawą wtórną, utrzymanie ładu ułatwi korzystanie ze strychu i poddasza. Podczas naszej pracy wykorzystujemy sprzęt do mycia parowego. Jego działanie łączy w sobie mycie i usuwanie zabrudzeń z dezynfekcją. Usuwając kurz, pozbywamy się ze strychu roztoczy, zarodków grzybni i innych organizmów, które mogą wywoływać alergie i podrażnienia.

 

Usuwanie brzydkich zapachów

Częstym problemem, na który skarżą się lokatorzy jest panujący na poddaszach zapach stęchlizny. Gorąca para, którą wydziela myjnia parowa, pomaga pozbyć się nieprzyjemnych zapachów i oczyścić atmosferę sprzątanego miejsca.

Mycie poddasza myjnią parową

Mycie poddasza myjnią parową

Mycie poddasza ceny

Ceny na usługę mycia poddasza myjnią parową kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie poddasza kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie poddasza
Typ usługi
Mycie poddasza
Dostawca
Czyszczenie parą dla osiedli mieszkaniowych,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie poddasza myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie poddasza na twoim osiedlu.