Dezynfekcja sanitariatów

Czyszczenie parowe ma jedną, zasadniczą przewagę nad innymi sposobami sprzątania biurowych toalet. Metoda ta nie tylko usuwa zabrudzenia, ale też całkowicie dezynfekuje czyszczone powierzchnie.

Bezpieczna dezynfekcja toalety w biurze

Myjka parowa to urządzenie, które emituje suchą parę wodną pod ciśnieniem. Para ma temperaturę nawet 120 stopni, podczas gdy większość zarazków, bakterii i drobnoustrojów ginie już przy niespełna 100. Oznacza to, że wraz z brudem giną także mikroorganizmy, bakterie, grzyby i inne drobnoustroje. Nawet jeśli nie korzystasz z usług myjni parowej regularnie, dbając o zdrową atmosferę i przyjazne warunki pracy w biurze, pamiętaj o niej przynajmniej kilka razy w roku.

dezynfekcja sanitariatów

Dezynfekcja sanitariatów

Dezynfekcja bezpieczna dla zdrowia

Poza dezynfekcją parową na masową skalę wykorzystuje się metody chemiczne – przeważnie oparte na użyciu chloru i innych, silnych środków chemicznych. Mogą one działać drażniąco na skórę, śluzówki i wywoływać alergie, dlatego dezynfekcja sanitariatów parą jest znacznie bezpieczniejsza. Wyczyszczona toaleta jest wolna od zarazków i nieprzyjemnych zapachów.

Dezynfekcja sanitariatów ceny

Ceny na dezynfekcję sanitariatów kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na parową dezynfekcję sanitariatów w biurze kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Dezynfekcja sanitariatów
Typ usługi
Dezynfekcja sanitariatów
Dostawca
Czyszczenie parą dla biur,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Dezynfekcja sanitariatów. Czyszczenie parowe ma jedną, zasadniczą przewagę nad innymi sposobami sprzątania biurowych toalet - metoda nie tylko usuwa zabrudzenia, ale też całkowicie dezynfekuje czyszczone powierzchnie toalet i łazienek w biurze.