Mycie płytek ceramicznych i fug

Zaplecze kuchenne w restauracji, toalety i sanitariaty, pomieszczenia gospodarcze i magazynowe – to duże powierzchnie użytkowe wyłożone płytkami ceramicznymi. Płytki oraz szczeliny między nimi mogą być siedliskiem chorobotwórczych drobnoustrojów. Nawet najdokładniejsze czyszczenie szmatką lub mopem nie wyeliminuje ich tak skutecznie jak dezynfekcja parą. Mycie płytek ceramicznych i czyszczenie fug myjnią parową jest idealnym rozwiązaniem tego problemu

Czyszczenie parowe – optymalne rozwiązanie dla restauracji

Jeden zabieg rozwiązuje aż trzy problemy – usuwa brud, dokładnie dezynfekuje oraz pozostawia czyszczoną powierzchnię bez żadnego zapachu. Rozwiązaniem rekomendowanym na potrzeby punktów gastronomicznych i restauracji jest wydajna myjnia przemysłowa Optima, dzięki której duże powierzchnie mogą być dokładnie sprzątnięte w bardzo krótkim czasie. Szeroki asortyment dostępnych akcesoriów i możliwość swobodnego regulowania strumienia pary pozwalają stosować myjnię mobilną na powierzchniach takich jak:

  • terakota,
  • gres,
  • płytki ceramiczne,
  • mozaiki.
mycie płytek ceramicznych

Parowe mycie płytek ceramicznych i czyszczenie fug

Wybielanie fug

Zabrudzenia wtarte w szczeliny między kafelkami nie muszą tam zostać na zawsze. Specjalne, wąskie końcówki do czyszczenia zakamarków pozwolą wybielić powierzchnię między płytkami – wyobraź sobie, o ile lepiej będzie wtedy wyglądać kuchnia czy łazienka w restauracji.

Mycie płytek ceramicznych ceny

Ceny na mycie płytek ceramicznych oraz czyszczenie fug kształtują się w zależności od wielkości zabrudzonej powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie parowe płytek ceramicznych i fug kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie płytek ceramicznych i fug
Typ usługi
Mycie płytek ceramicznych i fug
Dostawca
Czyszczenie parą dla gastronomii,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Mycie płytek ceramicznych i czyszczenie fug. Jak wyczyścić i zdezynfekować duże powierzchnie użytkowe w gastronomii wyłożone płytkami ceramicznymi? Najprostszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest mycie płytek ceramicznych i fug myjką parową.