Dezynfekcja zsypów

Zsypy na śmieci w budynkach mieszkalnych mogą być prawdziwą wylęgarnią zarazków. Resztki jedzenia, odpady komunalne, śmieci z gospodarstw domowych – to pożywka dla bakterii oraz insektów. Regularne czyszczenie oraz dezynfekcja zsypów na śmieci jest niezbędnym działaniem profilaktycznym, chroniącym przed rozprzestrzenianiem się chorób. Ale takie działanie może być skuteczne jedynie pod warunkiem skutecznego doboru środków czyszczących.

 

Czyszczenie parowe zsypów na śmieci

Naszym Klientom proponujemy kompleksowe czyszczenie i dezynfekcję zsypów na śmieci za pomocą myjki parowej. Czemu ta metoda jest skuteczna?

  • mycie zsypu na śmieci może być przeprowadzone niezależnie od materiału, z którego został wykonany,
  • czyszczenie zsypu podnosi jego walory estetyczne – znikają przebarwienia, stary brud, kolorowe ślady,
  • równocześnie z czyszczeniem prowadzona jest dezynfekcja przy pomocy gorącej pary – na czyszczonej powierzchni giną wszystkie zarazki i drobnoustroje,
  • para dociera także do miejsc trudno dostępnych i zakamarków, rozpuszczając nagromadzony w nich brud.

 

Dezynfekcja i odgrzybianie

Stosowana podczas mycia para ma temperaturę niemal 100 stopni Celsjusza. W takich warunkach giną wszystkie szkodliwe dla zdrowia mikroorganizmy – bakterie, wirusy. Czyszczenie parowe jest także skutecznym sposobem na odgrzybianie, ponieważ w analogiczny sposób, para zabija grzyby.

Dezynfekcja zsypów myjnią parową

Dezynfekcja zsypów myjnią parową

Dezynfekcja zsypów ceny

Ceny na usługę dezynfekcji zsypów myjnią parową kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na dezynfekcję zsypów kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Dezynfekcja zsypów
Typ usługi
Dezynfekcja zsypów
Dostawca
Czyszczenie parą dla osiedli mieszkaniowych,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na dezynfekcję zsypów myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na dezynfekcję zsypów na twoim osiedlu.