Ozonowanie pomieszczeń po pożarach

Usuwanie śladów po pożarach

Pożar pozostawia – poza szkodami, wiele uciążliwych śladów. Pod wpływem wysokiej temperatury działającej na tworzywa sztuczne wykorzystywane do wykończenia pomieszczeń – farby, kleje czy tkaniny syntetyczne, powstają trudne do usunięcia osady a pomieszczenia wypełniają się trudnym do usunięcia zapachem. Usunięcie źródła zapachu – na przykład spalonej wykładziny – nie wystarczy. Przed remontem warto wykonać ozonowanie, czyli zabieg, który łączy dezynfekcję i usuwanie nieprzyjemnego zapachu. Ozonowanie pomieszczeń po pożarach to doskonała metoda na odnowienie jego stanu i początek przywracania pierwotnego wyglądu.

 

Dlaczego ozonowanie po pożarze jest skuteczne?

Ozonowanie jest bezpieczną i przyjazną dla środowiska naturalnego metodą dezynfekcji. Wykorzystuje się w niej aktywny ozon, który szybko się ulatnia i nie jest szkodliwy dla ludzi ani zwierząt. Nie ma też właściwości żrących, jaki wiele innych substancji czyszczących. Zapach spalenizny ulatnia się z pomieszczenia razem z ozonem. Po zakończonym ozonowaniu w powietrzu nie czuć woni środków czyszczących a jedynie zapach “jak po burzy”. Technologia może być bez żadnego ryzyka wykorzystywana w mieszkaniach i domach a także w zakładach przemysłowych czy magazynach.

Ozonowanie pomieszczeń po pożarach

Ozonowanie pomieszczeń po pożarach

Ozonowanie pomieszczeń po pożarach ceny

Ceny na usługę ozonowania pomieszczeń po pożarach kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia czy uzkodzenia. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie pomieszczeń po pożarach kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Ozonowanie pomieszczeń po pożarach
Typ usługi
Ozonowanie pomieszczeń po pożarach
Dostawca
Czyszczenie parą dla osiedli mieszkaniowych,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na ozonowanie pomieszczeń po pożarach. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie po pożarze twojego obiektu, budynku czy domu.