Czyszczenie hal produkcyjnych

Utrzymanie czystości w domu czy biurze jest trudne, ale wykonalne nawet dla jednej osoby. Ale jak posprzątać halę produkcyjną o powierzchni kilkuset metrów? Tam, gdzie mop nie wystarczy, rozwiązaniem jest myjka parowa. Doskonałym rozwiązaniem jest czyszczenie hal produkcyjnych przy użyciu myjni parowej. Jest to metoda najszybsza i dająca najlepsze efekty w usuwaniu brudu i zanieczyszczeń z hal produkcyjnych.

Na czym polega mycie parowe?

Czyszczenie parowe to proces, który wyspecjalizowany serwis sprzątający przeprowadza przy użyciu specjalnej maszyny, emitującej gorącą parę wodną o zawartości około 4 – 6% wody. Strumień pary kierowany jest na czyszczoną powierzchnię – maszyny, wyposażenie hali produkcyjnej, ściany, posadzki lub inne sprzęty wykorzystywane w procesie produkcji. Brud, kurz i wszystkie osady rozpuszczają się pod wpływem wysokiej temperatury i spływają wraz z niewielką ilością wody.

czyszczenie hal produkcyjnych

Parowe czyszczenie hali produkcyjnej

Ekologiczne czyszczenie przemysłowe

Myjki parowe to narzędzia wydajne i w pełni ekologiczne. Zużycie wody ograniczone do minimum, podobnie jak dodatek detergentów, które stosowane są jedynie w wyjątkowych przypadkach. Sprzątaniu towarzyszy produkcja niewielkiej ilości ścieków, które nie są zanieczyszczone chemikaliami i nie wymagają specjalnej utylizacji.

Czyszczenie hal produkcyjnych ceny

Ceny na czyszczenie hal produkcyjnych kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na czyszczenie hal produkcyjnych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Czyszczenie hal produkcyjnych
Typ usługi
Czyszczenie hal produkcyjnych
Dostawca
Czyszczenie parą dla przemysłu,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na czyszczenie hal produkcyjnych myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na czyszczenie parowe hal produkcyjnych.