Utrzymanie czystości sprzętu AGD

Wszystkie urządzenia dostępne ogólnie w szpitalach i innych placówkach opieki medycznej powinny być regularnie czyszczone. Czyszczenie parą to sposób, aby szpitalny sprzęt AGD czyścić szybko i bez zbędnych przestojów. Nasz serwis oferuje utrzymanie czystości sprzętu AGD w szpitalach za pomocą przenośnej myjni parowej.

 

Mycie i dezynfekcja AGD w kuchni

Niedopuszczalne jest, aby sprzęt AGD stanowiący wyposażenie szpitalnej kuchni, bufetu czy stołówki nie był poddawany regularnemu myciu, tak samo często jak pozostałe elementy wyposażenia oddziału. To nieodzowny warunek, by uniknąć potencjalnego skażenia jedzenia lub wody. Myjka parowa pozwala błyskawicznie usunąć zanieczyszczenia z drobnego AGD, takiego jak czajniki, podgrzewacze czy ekspres do kawy oraz z dużych urządzeń wykorzystywanych w szpitalnej kuchni – na przykład płyt grzewczych.

 

Sprzątanie w szpitalnej pralni

Pranie to ważny element walki z wewnątrzszpitalnymi zakażeniami. Przewożona do pralni na terenie szpitala pościel, ubrania i inne elementy wyposażenia powinny być prane w odpowiednio wysokiej temperaturze w czystych pralkach. Myjnia parowa pozwala na systematyczne odgrzybianie i dezynfekowanie kotłów pralek i innych maszyn używanych przez pracowników pralni.

Utrzymanie czystości sprzętu AGD parą

Utrzymanie czystości sprzętu AGD parą

Utrzymanie czystości sprzętu AGD ceny

Ceny na usługę utrzymania czystości sprzętu AGD kształtują się w zależności od wielkości czyszczonej powierzchni oraz częstotliwości serwisu. Zapytaj nas o ceny na utrzymanie czystości sprzętu AGD w placówkach służby zdrowia kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

 

Podsumowanie
Utrzymanie czystości sprzętu AGD
Typ usługi
Utrzymanie czystości sprzętu AGD
Dostawca
Czyszczenie parą dla służby zdrowia,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na utrzymanie czystości sprzętu AGD. Zapytaj nas o ceny na utrzymanie czystości sprzętu AGD w szpitalach i pozostałych placówkach służby zdrowia.