Mycie okapów

Mycie okapów kuchennych myjnią parową w szybki sposób usuwa uciążliwe zabrudzenia z tłuszczu i kurzu. Okap kuchenny to miejsce, na którym osadzają się wszystkie tłuste opary z kuchni. Po kilku miesiącach codziennego gotowania, okap wygląda i pachnie okropnie. Jak usunąć z niego zabrudzenia, nie paraliżując przy okazji pracy całej kuchni na długie godziny?

Tak czyste okapy, że można się przejrzeć

Mobilna myjnia parowa to rozwiązanie rekomendowane dla punktów gastronomicznych, restauracji, barów i wszystkich miejsc, w których przetwarzana jest żywność. Tutaj niemożliwe są żadne ustępstwa jeśli chodzi o higienę! Serwis sprzątający myjką parową jest w stanie dokładnie wyczyścić okapy kuchenne i przewody wentylacyjne w czasie wielokrotnie krótszym niż w przypadku tradycyjnego sprzątania. O wiele bardziej spektakularne są również efekty tych zabiegów – gorąca para rozpuszcza cały brud i tłuste osady, docierając w zakamarki i trudne do dosięgnięcia miejsca.

mycie okapów kuchennych

Czyszczenie parowe przywraca blask takim elementom wyposażenia kuchni jak:

  • blaty ze stali,
  • armatura,
  • okapy,
  • wentylatory i przewody wentylacyjne,
  • lodówki, chłodziarki i zamrażarki – zarówno w środku jak i w trudno dostępnych miejscach na zewnątrz.

 

Wszystkie urządzenia – zarówno te z kwarcówki, stali nierdzewnej jak i zwykłej blachy są suche i gotowe do użycia po kilkunastu minutach od zakończenia czyszczenia. Nie wymagają też dodatkowego polerowania ani nabłyszczania środkami chemicznymi.

Mycie okapów ceny

Ceny na mycie okapów kształtują się w zależności od wielkości urządzenia oraz stopnia jego zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie parowe okapów kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie okapów
Typ usługi
Mycie okapów
Dostawca
Czyszczenie parą okapów kuchennych,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Mycie okapów kuchennych. Jak doczyścić okap kuchenny, na którym podczas gotowania gromadzi się tłuszcz? Najlepszym rozwiązaniem jest parowe mycie okapów kuchennych.