Sprzątanie obiektów sportowych jest wymagającym zadaniem zarówno ze względu na rozległą powierzchnię jak i konieczność zachowania najwyższych standardów higienicznych. Powierzchowne mycie podłogi i ścieranie kurzy nie pozwala sprostać standardom sanitarnym, jakie obowiązywać powinny na basenach czy siłowniach.

Sprzątanie zewnętrznych obiektów sportowych
Środki, jakimi dysponują nasze mobilne myjnie parowe pozwalają na gruntowne oczyszczenie powierzchni boisk sportowych i bieżni. Dzięki zastosowaniu suchej, gorącej pary możliwe jest gruntowne oczyszczenie nawierzchni o dowolnym charakterze, w tym specjalistycznych nawierzchni hal sportowych. Sprostamy również porządkom na miejscach dla widowni.

Swimmingpool

Dezynfekcja basenów, saun i siłowni
Rozgrzana do temperatury około 100 stopni para wodna ma potwierdzone badaniami klinicznymi działanie bakteriobójcze i grzybobójcze. Czyszczenie za pomocą myjki parowej jest zatem równocześnie dezynfekcją. To rozwiązanie wprost wymarzone w przypadku powierzchni siłowni i basenów sportowych, w których warunki do namnażania się drobnoustrojów są bardzo korzystne. Rekomendowanym przez nas rozwiązaniem są specjalistyczne końcówki czyszczące do usuwania zabrudzeń z fug i spoin między płytkami ceramicznymi. Myjka parowa pozwala również na przedłużenie żywotności sprzętu sportowego, usuwając z jego powierzchni większość zanieczyszczeń powstałych w wyniku eksploatacji.

Podsumowanie
Usługi sprzątania dla obiektów sportowych
Typ usługi
Usługi sprzątania dla obiektów sportowych
Dostawca
Myjnia parowa dla obiektów sportowych,
Obszar działania
Polska
Opis
Sprzątanie obiektów sportowych. Zachowanie najwyższych standardów higienicznych. Gruntowne oczyszczanie powierzchni boisk sportowych i bieżni. Dezynfekcja basenów, saun i siłowni. Potwierdzone badaniami klinicznymi działanie bakteriobójcze i grzybobójcze.