Wycieranie drzwi, futryn i grzejników

Nawet kilka tysięcy szczepów bakterii można spotkać na niektórych oddziałach szpitalnych, mimo regularnego i zgodnego z procedurami sprzątania. Jak to możliwe? Mikroorganizmy ukrywają się w miejscach, których trudno dosięgnąć – w zagłębieniach futryn, zawiasach drzwi czy w przestrzeni między ścianą a grzejnikiem. Aby sprzątać szpital dokładnie, nie wystarczy szmatka i kubeł wody – niezbędne jest regularne czyszczenie parą. Przy zastosowaniu mobilnej myjni parowej możemy w niezawodny sposób wykonać mycie i wycieranie drzwi, futryn i grzejników w placówkach służby zdrowia.

 

Nasza kompleksowa oferta dla placówek medycznych obejmuje:

  • sprzątanie sal chorych i pomieszczeń administracyjnych,
  • mycie mebli szpitalnych, wraz z praniem tapicerki,
  • wycieranie drzwi, futryn i grzejników,
  • czyszczenie parą luster, szyb i powierzchni szklanych,
  • dezynfekcję trudno dostępnych miejsc, takich jak wyloty otworów wentylacyjnych.

 

Dlaczego myjnia parowa jest skuteczna?

Strumień gorącej pary dociera nawet w miejsca, których nie da się sięgnąć ręką i czyści skutecznie kurz oraz stare osady. Temperatura suchej pary wodnej to niemal 100 stopni Celsjusza, dlatego wszystkie bakterie i mikroorganizmy zostają usunięte ze sprzątanej powierzchni. Nawet niedostępne szpary w drzwiach i załamania futryn.

Wycieranie drzwi, futryn i grzejników

Wycieranie drzwi, futryn i grzejników

Wycieranie drzwi, futryn i grzejników ceny

Ceny na wycieranie i mycie drzwi, futryn i grzejników kształtują się w zależności od wielkości powierzchni czyszczonej oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na wycieranie i mycie drzwi, futryn i grzejników w placówkach służby zdrowia kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Wycieranie drzwi, futryn i grzejników
Typ usługi
Wycieranie drzwi, futryn i grzejników
Dostawca
Czyszczenie parą dla służby zdrowia,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie i wycieranie drzwi, futryn i grzejników myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie i wycieranie drzwi, futryn i grzejników myjnią parową w placówkach służby zdrowia.