Ozonowanie gabinetów lekarskich i stomatologicznych

Ozonowanie – skuteczna dezynfekcja gabinetów lekarskich

Ozon zabija zarazki, bakterie i grzyby około 50 razy skuteczniej i nawet 3000 razy szybciej niż chlor. A na dodatek nie można go rozpoznać po intensywnym, ostrym zapachu, przez wielu określanym jako “zapach szpitala”. W nowoczesnym gabinecie lekarskim ozonowanie to podstawowa metoda dezynfekcji, wykorzystywana z powodzeniem zarówno do usuwania zarazków z pomieszczeń, jak i ze sprzętu. Jej stosowanie podnosi bezpieczeństwo i komfort pacjentów, którzy mogą cieszyć się spokojną, przyjazną przestrzenią. Ozonowanie gabinetów lekarskich i stomatologicznych jest ponadto metodą bezinwazyjną i wygodną ze względu na szybką dostępność miejsca poddanego czyszczeniu.

 

Czy ozonowanie jest bezpieczne?

Ozonowanie wykorzystywane jest na szeroką skalę już od dziesięcioleci. Technika sprawdza się w szpitalach, gabinetach lekarskich i zabiegowych. Z powodzeniem korzystają z niej także gabinety kosmetyczne, spa oraz wszystkie miejsca, w których o jakości obsługi klienta stanowi zachowanie nienagannej czystości i sterylnych warunków. Ozonowanie jest w pełni bezpieczne i ekologiczne, ponieważ po zabiegu nie zostają żadne szkodliwe odpady. W porównaniu z tradycyjną dezynfekcją chlorem ma także jedną, niepodważalną zaletę – metoda jest w pełni bezpieczna dla alergików, małych dzieci i osób starszych. Ozonowanie nie powoduje żadnych podrażnień skóry ani oczu.

Ozonowanie gabinetów lekarskich i stomatologicznych

Ozonowanie gabinetów lekarskich i stomatologicznych

Ozonowanie gabinetów lekarskich i stomatologicznych ceny

Ceny na usługę ozonowania gabinetów lekarskich i stomatologicznych kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie gabinetów lekarskich i stomatologicznych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Ozonowanie gabinetów lekarskich i stomatologicznych
Typ usługi
Ozonowanie gabinetów lekarskich i stomatologicznych
Dostawca
Czyszczenie parą dla służby zdrowia,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na ozonowanie gabinetów lekarskich i stomatologicznych. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie gabinetu lekarskiego, stomatologicznego, przychodni lekarskiej czy innej placówki służby zdrowia.