Usługi sprzątające dla domu

Czyszczenie parowe domów i mieszkań to doskonały sposób na szybkie pozbycie się uporczywych plam i usunięcie trudnych zabrudzeń. Specjalistyczna myjka parowa w zaledwie kilka minut usunie kamień z armatury kranowej, zapieczony tłuszcz z piekarnika to także niezawodny sposób na czyszczenie płyt kuchennych i indukcyjnych. Zamawiając czyszczenie parowe w swoim domu, oszczędzasz wiele godzin żmudnego szorowania fugi czy prania dywanów. Parownica może posłużyć również do umycia szyb oraz posadzki.

Czyszczenie parowe w ogrodzie

Nasze usługi obejmują kompleksowe sprzątanie w domu i ogrodzie. W zależności od Twoich potrzeb możemy wykonać czyszczenie kostki brukowej w ogrodzie, przywrócić do stanu świetności  ławki, meble ogrodowe czy konstrukcje na placach zabaw. Strumień suchej pary jest w stanie rozpuścić nawet bardzo stare zabrudzenia, które nie reagują na inne środki czyszczące. Wszystko to bez użycia szkodliwej chemii, w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego.

Using dry steam cleaner to sanitize pillow.

Pranie wykładziny i tapicerki

Plamy na meblach tapicerowanych, obiciach krzeseł czy dywanach bywają zmartwieniem niejednej pani domu. Ich usunięcie jest trudne, mimo długotrwałego szorowania i stosowania różnych środków piorących, dlatego lepiej zlecić je profesjonalnej firmie dysponującej odpowiednim sprzętem. Pranie dywanów i usuwanie plam z mebli przy pomocy parownicy jest bardzo proste – gorąca para szybko usuwa zanieczyszczenia. Ponieważ zawiera ona jedynie kilka procent wody, uprane za pomocą tej metody meble są suche już po kilku minutach. To o wiele wygodniejsze, niż zwyczajne pranie i suszenie. Ponadto, czyszczenie parowe mebli pozwala usunąć z nich wszelkie zapachy – na przykład te pozostawione przez psa czy kota.

Sprzątanie poremontowe

Po każdym, nawet niewielkim, remoncie pozostają uciążliwe zabrudzenia do posprzątania. Pyły, resztki gruzu, plamy z farby, gipsu czy fugi wymagają stosowania środków bardziej inwazyjnych niż domowa chemia czyszcząca. Nasza ekipa szybko i sprawnie posprząta Twój dom po remoncie. Przywrócimy mu estetyczny wygląd, nie ryzykując uszkodzenia lub odbarwienia czyszczonych powierzchni.

Podsumowanie
Usługi sprzątania dla klienta indywidualnego
Typ usługi
Usługi sprzątania dla klienta indywidualnego
Dostawca
Myjnia parowa dla domu,
Obszar działania
Polska
Opis
Czyszczenie parowe domów i mieszkań to doskonały sposób na szybkie pozbycie się uporczywych plam i usunięcie trudnych zabrudzeń. Kompleksowe sprzątanie w domu i w ogrodzie. Usuwanie uporczywych plam w domu. Czyszczenie fug. Czyszczenie kostki brukowej. Czyszczenie parowe w ogrodzie. Pranie wykładziny i tapicerki. Sprzątanie poremontowe.