Mycie, doczyszczanie i impregnacja posadzek

Jaki typ posadzki najtrudniej doczyścić? Wszystko zależy od wybranej metody sprzątania. Podczas czyszczenia parowego, rodzaj posadzki oraz zabrudzeń na niej nie mają znaczenia – wszystkie zanieczyszczenia schodzą jednakowo łatwo. Mycie, doczyszczanie i impregnacja posadzek w obiektach przemysłowych za pomocą myjki parowej pozwala najskuteczniej doprowadzić je do stanu wymaganej czystości.

Bez szczotkowania, szorowania i pucowania

Jak  to możliwe, że myjka parowa usuwa cały brud bez konieczności stosowania inwazyjnych, mechanicznych metod? Siła tej metody polega na kombinacji dwóch silnie działających czynników – pary wodnej o wysokiej temperaturze oraz ciśnienia, pod którym wydobywa się ona z dyszy maszyny. Sprężona para usuwa zarówno zabrudzenia na posadzce, które powstały w wyniku codziennego użytkowania, jak i wszelkie, trudne do wywabienia plamy i osady, takie jak osady po remoncie, zaschnięta guma do żucia czy wtarty brud. Ten sposób sprawdza się tak samo dobrze, jeśli chodzi o czyszczenie posadzek betonowych, często spotykanych w przestrzeniach przemysłowych czy magazynowych, jak i na kamieniu, płytkach i wykładzinie.

Mycie, doczyszczanie i impregnacja posadzek myjnią parową

Mycie, doczyszczanie i impregnacja posadzek

Impregnacja posadzek w zakładach produkcyjnych

Poza standardowym myciem podłóg, oferujemy także usługę impregnacji posadzek. Zaimpregnowana posadzka zyskuje przyjemny połysk i staje się bardziej odporna na zarysowania, zabrudzenia i powstawanie odbarwień.

Mycie, doczyszczanie i impregnacja posadzek ceny

Ceny na mycie, doczyszczanie i impregnację posadzek kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie, doczyszczanie i impregnację posadzek kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie, doczyszczanie i impregnacja posadzek
Typ usługi
Mycie, doczyszczanie i impregnacja posadzek
Dostawca
Czyszczenie parą dla przemysłu,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie, doczyszczanie i impregnację posadzek myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie, doczyszczanie i impregnację posadzek obiektów przemysłowych.