Pranie tapicerki biurowej

Meble tapicerowane – a więc krzesła obrotowe, kanapy czy fotele stanowiące element wystroju biura, mogą być z powodzeniem czyszczone przy pomocy suchej pary.

Jak wygląda pranie tapicerki biurowej myjką parową?

Pranie mebli biurowych przy pomocy myjki parowej to jeden ze skuteczniejszych sposobów wywabiania plam. Myjką parową usuwamy trudne zabrudzenia i powstałe latami zanieczyszczenia. Strumień rozgrzanej do ponad 100 stopni pary wodnej wnika głęboko w strukturę czyszczonego obicia. Para wodna usuwa zabrudzenia, które wniknęły głęboko w tkaninę. W ten sposób z powierzchni mebla biurowego usuwane są nawet trudne, stare plamy z tłuszczu, tuszu czy innych, trudnych do doprania substancji. Przy okazji ulatniają się drobnoustroje oraz zapachy – nawet woń zwierząt domowych i papierosów.

pranie tapicerki biurowej

Pranie tapicerki biurowej

Jak długo schnie tapicerka po praniu parą?

Wykorzystywana w procesie czyszczenia para zawiera zaledwie kilka procent wody, dlatego meble biurowe po praniu tapicerki nie są mokre, a jedynie nieco wilgotne. Suszenie trwa od kilkunastu minut do kilku godzin. Pranie tapicerki nie powoduje większych zakłóceń w pracy biura. Można je wykonać w godzinach popołudniowych i następnego dnia bez przeszkód korzystać z odświeżonych sprzętów.

Pranie tapicerki biurowej ceny

Ceny na pranie tapicerki biurowej kształtują się w zależności od wielkości wykładziny oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na parowe pranie tapicerki w biurze kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Pranie tapicerki biurowej
Typ usługi
Pranie tapicerki biurowej
Dostawca
Czyszczenie parą dla biur,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Pranie tapicerki biurowej. Pranie tapicerki nie powoduje większych zakłóceń w pracy biura. Myjką parową usuwamy trudne zabrudzenia i powstałe latami zanieczyszczenia.