Mycie piekarników

Czy wiesz, co się dzieje, kiedy żrące, szkodliwe środki chemiczne są podgrzewane do temperatury ponad 200 stopni Celsjusza? Nie sprawdzaj tego w swoim piekarniku, ryzykując życiem i zdrowiem osób, które będą jadły przygotowane w nim potrawy! Mycie piekarników myjnią parową pozwala uniknąć tego zagrożenia.

Czyszczenie i polerowanie piekarników bez detergentów

To nieprawda, że bez silnej chemii nie doczyścisz przypalonego brudu z piekarnika. Istnieje bardziej ekologiczny i przyjazny zdrowiu sposób – to usuwanie brudu z piekarnika myjką parową. Strumień gorącej pary wypuszczanej pod lekkim ciśnieniem doskonale rozpuszcza brud, tłuszcz i inne nieczystości. Nawet te, z którymi nie możesz sobie poradzić szorując przez wiele godzin. Sucha para dociera we wszystkie zagłębienia i pęknięcia, takie jak uszczelka na drzwiczkach piekarnika czy jego zawiasy.

 

mycie piekarników

Parowe mycie piekarników

Bez chemicznego zapachu

Kiedy myjnia parowa kończy pracę, na powierzchni piekarnika pozostaje jedynie niewielka ilość skroplonej wody, którą wystarczy zetrzeć szmatką. Na powierzchni nie ma ani śladu chemicznych osadów, które po podgrzaniu mogłyby być źródłem nieprzyjemnego zapachu czy trujących oparów. Czyszczenie parą jest więc znacznie bezpieczniejsze niż metody wykorzystujące detergenty.

Mycie piekarników ceny

Ceny na mycie piekarników kształtują się w zależności od wielkości urządzenia oraz stopnia jego zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie parowe piekarników kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie piekarników
Typ usługi
Mycie piekarników
Dostawca
Czyszczenie parą dla gastronomii,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Mycie piekarników. Jak doczyścić piekarnik, na powierzchni którego powstały uporczywe plamy z tłuszczu i brudu? Najlepszym rozwiązaniem jest mycie piekarnika myjką parową.