Mycie parowe w hotelach

Nienagannie wysprzątane pokoje, łazienki i toalety to wizytówka każdego hotelu. To właśnie od stanu ich czystości może zależeć, czy Twoi klienci zdecydują się ponownie skorzystać z usług hotelu i czy będą skłonni zarekomendować go swoim znajomym. Zaniedbując sprzątanie w swoim hotelu ryzykujesz utratę realnych dochodów.

Czyszczenie parowe w hotelach

Myjnie parowe mogą być wykorzystywane zarówno do utrzymania ogólnej czystości w obiektach hotelowych jak i do zadań specjalnych, takich jak usuwanie kamienia z armatur łazienkowych, dokładne czyszczenie kafelków czy odplamianie wykładzin. Praca urządzeń przebiega w sposób niemal niezauważalny dla gości hotelowych – bez hałasu czy konieczności montowania dodatkowej aparatury. Po skończonym czyszczeniu w pomieszczeniach nie pozostaje żaden zapach, a wyprane za pomocą pary tkaniny i tapicerki nie wymagają dodatkowego suszenia.

Photorealistic 3d rendering of the hotel room interior

Oszczędne i wydajne sprzątanie hoteli

Przy użyciu myjki parowej przywracamy świetność wielu przedmiotom używanym w hotelach i pensjonatach. Zanim zdecydujesz się na zakup nowego sprzętu czy wyposażenia, sprawdź, czy nie możemy przedłużyć jego żywotności. W przypadku świeżo wypranych obić i dywanów istotne są zwłaszcza aspekty wizualne, ale podczas czyszczenia wyposażenia kuchni hotelowej na pierwszy plan wybijają się aspekty związane z higieną. Czyszczenie myjką parową pozwala bowiem niemal całkowicie wyeliminować wszystkie bakterie i mikroorganizmy z oczyszczanej powierzchni. W zakres naszych kompleksowych usług wchodzi również mycie okien i fasad przy pomocy parownicy. To znacznie szybsze i mniej pracochłonne niż tradycyjne metody.

Podsumowanie
Usługi sprzątania dla hoteli
Typ usługi
Usługi sprzątania dla hoteli
Dostawca
Myjnia parowa dla hoteli,
Obszar działania
Polska
Opis
Czyszczenie parowe w hotelach. Utrzymywanie ogólnej czystości w obiektach hotelowych, usuwanie kamienia z armatur łazienkowych, dokładne czyszczenie kafelków czy odplamianie wykładzin. W zakres naszych kompleksowych usług wchodzi również mycie okien i fasad przy pomocy parownicy.