Mycie i wycieranie kafli ściennych

Mycie kafli ściennych to dla serwisów sprzątających jeden z najbardziej uciążliwych obowiązków. Nic dziwnego – mycie kafli na ścianach i podłodze nie jest wygodne, zwłaszcza w przypadku brudu, który mocno osiadł na powierzchni. Czyszczenie myjką parową jest znacznie wygodniejsze i bardziej efektywne niż szorowanie kafelków mopem. W dodatku nie zostawia żadnych smug na ścianie.

Jakie powierzchnie można czyścić parownicą?

Parownica sprawdzi się w przypadku większości tworzyw wykorzystywanych w aranżacji biurowych części wspólnych – kafli, terakoty, gresu oraz płytek ceramicznych. Metoda może być z powodzeniem stosowana w kuchniach i stołówkach, ponieważ czyszczenie odbywa się bez udziału detergentów.

wycieranie kafli ściennych mycie kafelków

Mycie i wycieranie kafli ściennych

Sposób na brudne fugi

Osadzający się miesiącami brud w fugach i szczelinach między kafelkami znacznie obniża estetykę biurowych toalet. Dzięki zastosowaniu specjalnych końcówek, serwis sprzątający może szybko doczyścić szczeliny między kaflami za pomocą parownicy. Działająca pod ciśnieniem od 6 do 10 atmosfer, gorąca para jest emulgatorem – rozbija cząsteczki brudu i tłuszczu, które spływają z mytej powierzchni wraz z wodą.

Mycie i wycieranie kafli ściennych ceny

Ceny na mycie i wycieranie kafli ściennych kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie i wycieranie kafli ściennych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie i wycieranie kafli ściennych
Typ usługi
Mycie i wycieranie kafli ściennych
Dostawca
Czyszczenie parą dla biur,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Mycie i wycieranie kafli ściennych. Mycie kafli ściennych to dla serwisów sprzątających jeden z najbardziej uciążliwych obowiązków. Dzięki zastosowaniu specjalnych końcówek, serwis sprzątający może szybko doczyścić szczeliny między kaflami za pomocą parownicy.