Wielu właścicieli traktuje swoje samochody niemal jak członków rodzin. Nic dziwnego, że chcą, aby wyglądały nienagannie w środku i na zewnątrz. No i naturalnie wrócił z myjni bez ani jednej rysy czy najmniejszego choćby zadrapania. Na forach internetowych z miesiąca na miesiąc przybywa entuzjastów myjni parowych. Dlaczego tak bardzo chwalą sobie właśnie tę metodę czyszczenia auta?

Mycie auta bez wychodzenia z domu

Mycie samochodu to kolejny uciążliwy obowiązek. Nie każdy ma na to czas. Korzystając z myjni parowej, nie musimy się nigdzie ruszać – po prostu dzwonimy po firmę, która w dogodnym czasie i miejscu wykonuje za nas usługę. Możemy raz na zawsze zapomnieć o czekaniu w kolejce i zyskujemy czas na przyjemniejsze rzeczy.

Samochód czysty w środku i na zewnątrz

Samochodowa myjnia parowa pozwala na dokładne oczyszczenie zarówno karoserii, jak i wszelkich detali wewnątrz auta. Wyprana tapicerka, lśniąca czystością deska rozdzielcza i wyszorowane wszelkie zakamarki pod siedzeniami – takich efektów nie zapewni nam nawet najlepsza myjnia ręczna, stosująca tradycyjne metody. W dodatku samochód jest suchy i gotowy do jazdy już kilka minut po skończonym praniu tapicerki.

Myjnia samochodowa bez ryzyka uszkodzenia lakieru

Myjki ciśnieniowe czy myjnie automatyczne są przez wielu właścicieli aut traktowane z dużą dozą nieufności. Wszystko dlatego, że ich silne działanie może pozostawić otarcia lub niewielkie zarysowania na lakierze. Podczas czyszczenia parą takie ryzyko nie występuje.

Mycie silnika i podwozia samochodu

Zabrudzenia takich miejsc jak opony, silnik czy podwozie zazwyczaj nam nie przeszkadzają. Zdarzają się jednak momenty – na przykład planowana sprzedaż samochodu, kiedy warto wykonać tak dokładne sprzątanie.  Z pomocą myjki parowej nie jest to trudne – gorąca para usunie brud, smar i inne substancje a przy tym jest zupełnie bezpieczna dla wszystkich części mechanicznych i delikatnej elektroniki pojazdu. Zawartość wody w parze jest na tyle niewielka, że mycie odbywa się bez ryzyka zawilgocenia części.

Ekologiczna myjnia samochodowa

Nawet kilkadziesiąt razy mniejsze zużycie wody, niewielka ilość ścieków i minimalna ilość detergentów – to argumenty, które przekonają do korzystania z myjni parowej wszystkich, którzy troszczą się o środowisko.

Podsumowanie
Nazwa artykułu
Co lepsze - samochodowa myjnia automatyczna, parowa czy ręczna?
Opis artykułu
Mycie auta bez wychodzenia z domu. Czyszczenie karoserii i wszelkich detali wewnątrz auta. Wyprana tapicerka, lśniąca czystością deska rozdzielcza i wyszorowane wszelkie zakamarki pod siedzeniami. Myjnia samochodowa bez ryzyka uszkodzenia lakieru. Mycie silnika i podwozia samochodu. Ekologiczna myjnia samochodowa.
Autor
Opublikował
Ekologiczna Mobilna Myjnia Parowa Clean Steam
Logo redakcji