Pozostajemy w tematyce sprzątania łazienek i kuchni, lecz tym razem udajemy się do Zabrza. Efekty czyszczenia parowego glazury łazienkowej i mozaiki w kuchni przejdą nasze oczekiwania a zadowolenie Klientki będzie nie do opisania.

Czyszczenie i odgrzybianie łazienki w Zabrzu

Zlecone prace miały na celu usunięcie parowe pleśni na płytkach glazury w łazience, czyszczenie fug z zabrudzeń, grzyba i osadów oraz wyczyszczenie mozaiki w kuchni a także czyszczenie parowe płytek podłogowych w kuchni i przedpokoju. Prace rozpoczynamy od łazienki, brud i pleśń nagromadzone na płytkach ściennych i podłogowych w starciu z parą nie mają żadnych szans. Usuwanie parowe grzybów i pleśni z fug idzie doskonale, jeśli stosujemy przy tym uderzenie pary pod dużym ciśnieniem. Teraz kolej na pozbycie się pleśni w parawanie wannowym, co również nie stanowi przeszkody dla techniki stosowanego przez nas czyszczenia parowego. Ostatnim etapem sprzątania w łazience jest czyszczenie parowe sanitariatów – umywalki i toalet.

Czyszczenie kuchni – Zabrze

Przechodzimy do kuchni, gdzie prace rozpoczynamy od czyszczenia okapu kuchennego – wyrzut pary pod dużym ciśnieniem rozpuszcza nagromadzony na nim tłuszcz wraz z kurzem, które stanowiły duże wyzwanie przy zastosowaniu tradycyjnych technik czyszczenia. Kiedy okap kuchenny jest już czysty, przystępujemy do czyszczenia glazury i terakoty, dokładnie czyścimy fugi pomiędzy kaflami glazury. Kiedy sprzątanie kuchni zostaje zakończone, pozostaje już tylko wyczyszczenie terakoty na przedpokoju i zaprezentowanie efektów Klientowi. Po obejrzeniu właścicielka nie spodziewała się aż takiego efektu końcowego, a co za tym idzie nie sądziła że aż tak płytki były brudne – była po prostu miło zaskoczona. Zadowolenie Klienta jest dla nas jednoznacznym sygnałem i wtedy możemy przyznać z całą satysfakcją, że zrobiliśmy dobrą robotę.